İdealtepe Kiralık Abiye Elbise | +90 533 406 13 23

İdealtepe Kiralık Abiye Elbise
İdealtepe Kiralık Abiye Elbise

Özel gün ve davetlerde abiye elbise bulmak bazen biraz zor ve masraflı olabilmektedir. Bu nedenle pek çok kişi özel gün ve davetlerde (sünnet, düğün, nişan, kına, parti, mezuniyet, doğum günü,…vb) kiralık elbise bakmaktadır. Özel günlerde giyilecek elbisenin bir daha giyilme ihtimali yok ise daha az maliyetle daha güzel bir elbise giymek daha mantıklıdır. Sisters Wardrobe’ta özel günler için tercih edebileceğiniz birbirinden şık kiralık elbiseler beğeninize sunulmaktadır. Eğer abiye elbise satın almak bütçenize uymuyorsa, sonrasında bir daha giymeyeceğinizi düşünüyorsanız Sisters Wardrobe’un İdealtepe Kiralık Abiye Elbise hizmetinden yararlanabilirsiniz. Birçok kişinin aklına kiralık abiye elbise denince başkasının giydiği elbiseyi giymek geliyor. Ancak firmamızda kiralanan kiralık abiye elbiseler tamamen yeni gibi, kusursuz elbiselerdir. Sisters Wardrobe olarak Kadıköy’de ikamet etmekle birlikte tüm İstanbul’a abiye elbise kiralama hizmeti vermekteyiz. İdealtepe Kiralık Abiye Elbise firması arıyorsanız web sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık Abiye Elbiseler Nasıl Seçilir?

Özel gün etkinliklerinde en göz alıcı kıyafetlerle birlikte gecenin şık kadınlarından olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kiralık abiye elbise seçimlerinde öncelikle nasıl bir etkinlikte giyeceğinizi belirlemeli, sonrasında o etkinliğe uygun trendleri takip etmelisiniz. Örneğin; nişan daveti için abiye elbise, kına daveti için abiye elbise, düğün daveti için abiye elbise, gece elbisesi gibi birçok kategori için birbirinden farklı abiye elbiseler seçilebilir.

Abiye Elbise Kirama Nasıl Yapılır?

Bizim her müşterimiz özeldir ve showroomumuz da kendini özel hissetmelidir. Bu yüzden randevu sistemi ile çalışmaktayız. Randevu alırken kiralamak istediğiniz elbisenin bedeni ve giyeceğiniz tarihin belirli olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Abiye elbiselerimiz özel tasarımdır ve tek bedendir. Bu yüzden sizin bedeninize uyumlu olup olmadığını kontrol etmeniz önemlidir. Yine aynı şekilde giyeceğiniz tarihin belli olması gerekmektedir. Sizin istediğiniz tarih için belirlediğiniz abiye farklı bir müşterimize kiraya verilmiş olabilir. Bu yüzden kiralamak istediğiniz günün de belli olması önemlidir.  Randevu almak için kiralamak istediğiniz abiyenin özelliklerini, beden bilginizi ve kiralamak istediğiniz tarihi yazarak tüm iletişim kanallarımızdan randevunuzu oluşturabilirsiniz. Showroomumuza geldiğinizde öncelikle seçimini yaptığınız abiye elbisenin provasını yapıyoruz. Karar verdiğiniz takdirde ise abiye elbise için karşılıklı sözleşme yapıyoruz ve kaporasını alıyoruz. Sözleşmesi yapılan abiye elbiseler belirtilen tarihe ayırtılmış ve hazır edilmiş oluyor. Kiralama süremiz İstanbul içi teslimlerde 3 iş günü, İstanbul dışı teslimlerde ise 5 iş günüdür. Kiralama süresi bitiminde geri teslimatınızı kargoyla veya showrooma gelerek elden yapabilirsiniz. Teslimat öncesi kuru temizleme yaptırmanıza gerek yoktur. Çünkü firmamızca geri teslim alınan kıyafetlere kuru temizleme yapılmakta, gerekli hijyen sağlanmaktadır. İdealtepe Kiralık Abiye Elbise imkanı sunan firmamız birçok tarz ve bedende hazır abiye elbise modelini uygun fiyata kiralamaktadır.