Etiler Kiralık Gelinlik | +90 533 406 13 23

Etiler Kiralık Gelinlik
Etiler Kiralık Gelinlik

Eğer gelinlik satın almak bütçenize uymuyorsa, düğünden sonra gelinliğin evde fazla yer kaplayacağını düşünüyorsanız Sisters Wardrobe’un Etiler Kiralık Gelinlik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Birçok gelin adayının aklına kiralık gelinlik denince başkasının giydiği gelinliği giymek geliyor. Ancak firmamızda kiralanan kiralık gelinlikler tamamen yeni gibi, kusursuz gelinliklerdir. Sisters Wardrobe olarak Kadıköy’de ikamet etmekle birlikte tüm İstanbul’a gelinlik kiralama hizmeti vermekteyiz. Etiler Kiralık Gelinlik firması arıyorsanız web sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Düğün günü ikinci bir gelinlik diyecek gelin adayları da bu tasarımlardan en az biri için kiralama yöntemini tercih edebilmektedir. Kadınların en özel günlerinden birisi olan düğünler için ihtiyaç duyulan dantel işlemeli gelinlik, payet işlemeli gelinlik, sırt dekolteli gelinlik, v yaka gelinlik, u yaka gelinlik, transparan gelinlik, kalın askılı gelinlik, illüzyon yaka gelinlik, Fransız dantel işlemeli gelinlik, boncuk işlemeli gelinlik, ışıltılı gelinlik, otriş detaylı gelinlik, volan etekli gelinlik, straplez gelinlik, düşük omuz gelinlik, kısa kollu gelinlik, düşük omuzlu gelinlik, sırt dekolteli gelinlik, balon kol gelinlik, dantel işlemeli gelinlik, kuyruklu gelinlik, taş işlemeli gelinlik, uzun kollu gelinlik, after party elbiseleri, save the date elbiseleri, evden çıkış elbiseleri gibi tüm gelinlik modelleri için Sisters Wardrobe‘u tercih edebilirsiniz.

Gelinlik Kiralama Nasıl Yapılır?

Bizim her müşterimiz özeldir ve showroomumuz da kendini özel hissetmelidir. Bu yüzden randevu sistemi ile çalışmaktayız. Randevu alırken kiralamak istediğiniz gelinlik bedeni ve giyeceğiniz tarihin belirli olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Gelinliklerimiz özel tasarımdır ve tek bedendir. Bu yüzden sizin bedeninize uyumlu olup olmadığını kontrol etmeniz önemlidir. Yine aynı şekilde giyeceğiniz tarihin belli olması gerekmektedir. Sizin istediğiniz tarih için gelinlik farklı bir müşterimize kiraya verilmiş olabilir. Bu yüzden kiralamak istediğiniz günün de belli olması önemlidir.  Randevu almak için kiralamak istediğiniz gelinliğin özelliklerini, beden bilginizi ve kiralamak istediğiniz tarihi yazarak tüm iletişim kanallarımızdan randevunuzu oluşturabilirsiniz. Showroomumuza geldiğinizde öncelikle seçimini yaptığınız gelinliğin provasını yapıyoruz. Karar verdiğiniz takdirde ise gelinlik için karşılıklı sözleşme yapıyoruz ve kaporasını alıyoruz. Sözleşmesi yapılan gelinlik belirtilen tarihe ayırtılmış ve hazır edilmiş oluyor. Kiralama süremiz İstanbul içi teslimlerde 3 iş günü, İstanbul dışı teslimlerde ise 5 iş günüdür. Kiralama süresi bitiminde geri teslimatınızı kargoyla veya showrooma gelerek elden yapabilirsiniz. Teslimat öncesi kuru temizleme yaptırmanıza gerek yoktur. Çünkü firmamızca geri teslim alınan kıyafetlere kuru temizleme yapılmakta, gerekli hijyen sağlanmaktadır. Etiler Kiralık Gelinlik imkanı sunan firmamız birçok tarz ve bedende hazır gelinlik modelini uygun fiyata kiralamaktadır.